Sizde RFM Ailesine katılmak istiyorsanız lütfen başvuru formunu doldurunuz.
Rfm Diyaliz Merkezi Anketleri
Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için; Her türlü öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirmenizi bekliyoruz.
Fotoğraf Galerisi

 

YENİMAHALLE ŞUBESİ


2008 yılının ağustos ayında hizmete açılan binamız,bütün Ankara'nın kolaylıkla ulaşabileceği bir bölgededir.Hastalarımız için evinden kolay ve rahat bir şekilde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur.Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir,diyaliz seansı sonrası tekrar evine bırakılır.
 
Standartlara uygun  teknolojilerin kullanıldığı diyaliz merkezi olarak planlanıp yapılan bağımsız binamız, Mimar Raşit Mandıroğlu ve Dr. Fahri Mandıroğlu tarafından tasarlanmıştır.
Tüm tetkikler, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda biyokimya uzmanı doktorumuz ve biyoloğumuz tarafından yapılabilmektedir.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz.
Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz.
DİYALİZ MERKEZİ anlayışına farklılık getiren, dünyanın gelişmiş ülkelerinde kabul gören “ultra pure” su arıtma sistemimiz ile sizlere en doğru diyaliz hizmetini sunmaktayız.
Tamamı klimalı hasta nakil araçlarımız ile evinizden Diyaliz Merkezimize güvenli ve konforlu ulaşımınızı sağlamaktayız.

Adres: Ragıp Tüzün Caddesi No: 39 Yenimahalle-ANKARA
Telefon: 0 (312) 315 69 69
Fax: 0 (312) 344 70 76