Sizde RFM Ailesine katılmak istiyorsanız lütfen başvuru formunu doldurunuz.
Rfm Diyaliz Merkezi Anketleri
Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için; Her türlü öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirmenizi bekliyoruz.
Fotoğraf Galerisi

 

MAMAK ŞUBESİ


Cebeci-Gülveren bölgesinde 2011 yılı Haziran ayında hizmete girmiştir.Çankaya,Mamak,Gülveren,Cebeci,Siteler,Elmadağ vb. bölgelerin kolay ulaşabilecekleri bir lokasyondadır.Bağımsız binada diyaliz merkezi olarak planlanmış şık bir ortama sahiptir.
Hastalarımız için evinden kolay ve rahat bir şekilde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur.Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir,diyaliz seansı sonrası tekrar evine bırakılır
 
Standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaliz merkezi olarak planlanıp yapılan bağımsız binamız, Mimar Raşit Mandıroğlu ve Dr. Fahri Mandıroğlu tarafından tasarlanmıştır.
Tüm tetkikler, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ve anlaşmalı olduğumuz akredite labaratuvarların bünyesinde yapılabilmektedir.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz.
Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz.
Tamamı klimalı hasta nakil araçlarımız ile evinizden Diyaliz Merkezimize güvenli ve konforlu ulaşımınızı sağlamaktayız.

ARİF YALDIZ CAD. GÜZELBAĞ SOK. NO :1 GÜLVEREN ANKARA
Telefon: 0 (312) 319 79 79
Fax: 0 (312) 319 79 78