Sizde RFM Ailesine katılmak istiyorsanız lütfen başvuru formunu doldurunuz

.
Rfm Diyaliz Merkezi Anketleri

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için; Her türlü öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirmenizi bekliyoruz.
Fotoğraf Galerisi

 

    RFM ANKARA


2003 yılında Altınpark karşısında,ptotokol yolu üzerinde hizmete açılan binamız,standartlara uygun üst düzey teknolojilerin kullanıldığı diyaiz merkezi olarak planlanmıştır.Binamız mimar Raşit MANDIROĞLU ve Dr.Fahri MANDIROĞLU tarafından tasarlanmıştır.
Hastalarımız için evinden kolay ve rahat bir şekilde şubemize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur.Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir,diyaliz seansı sonrası tekrar evine bırakılır
Tüm tetkikler, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarımızda ve anlaşmalı olduğumuz akredite labaratuvarların bünyesinde yapılabilmektedir.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonlarımızda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz.
Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonlarımızda hoşça vakit geçirebilirsiniz.
Diyaliz Merkezinde doğru hizmet anlayışıyla, dünyanın gelişmiş ülkelerinde kabul gören “ultra pure” su arıtma sistemimiz ile sizlere güvenilir diyaliz hizmetini sunmaktayız.
Tamamı klimalı hasta nakil araçlarımız ile evinizden Diyaliz Merkezimize güvenli ve konforlu ulaşımınızı sağlamaktayız.

Subayevleri İrfan Baştuğ Cad. No: 115 Keçiören - ANKARA
Telefon : 0 (312) 317 60 65 Fax : 0 (312) 316 89 19